Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Laureaci i finaliści olimpiad oraz turniejów w roku szkolnym 2015/2016 - szkoły ponadgimnazjalne
2016-06-14 13:24 / 2043   D.Wierski

Laureaci i finaliści olimpiad oraz turniejów w roku szkolnym 2015/2016.

 

Nazwa olimpiady/

turnieju

Imię i nazwisko ucznia

Laureat/

finalista

Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna) ucznia

Nazwa szkoły

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Weronika Makuch

finalista

Monika Izbaner

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Kamil Wiłnicki

finalista

Anna Bukowska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Radosław Brzozowski

laureat

Wiesław Sempowicz

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Bartosz Grabias

laureat

Marcin Chabowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Przemysław Mikołajczyk

laureat

Wiesław Sempowicz

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Adrian Dobrzański

finalista

Tomasz Ciżmowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

Dominik Mały

finalista

Marcin Chabowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności

Paulina Brzózan

finalista

Barbara Morawska

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Karolina Kamila Flis

finalista

Barbara Morawska, Natalia Hoppe-Maliszewska

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Ogólnopolski Trniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

Artur Kreft

finalista

Beata Woźna

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Krystian Włodarczyk

finalista

Beata Woźna, Małgorzata Kendziora-Ptasznik

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. Wojciecha Kandulskiego

Michał Czerwiński

laureat

Małgorzata Kendziora-Ptasznik

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Krystian Włodarczyk

laureat

Beata Woźna, Małgorzata Kendziora-Ptasznik

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Olimpiada Chemiczna

Marek Bebyn

finalista

Alojzy Markwin, Agnieszka Grzelakowska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Filip Lachowski

finalista

Alojzy  Markwitan, Agnieszka Łysio

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Filozoficzna

Magdalena Leszczyńska

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Wiktor Morawski

finalista

Grzegorz Śliwiński

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Weronika Najmowicz

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Fizyczna

Jakub Jasiulewicz

finalista

Romaric Abdoul

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Karol Łukanowski

finalista

Romaric Abdoul

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Geograficzna

Adam Drożyński

laureat

Wojciech Olejniczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Jakub Pypkowski

laureat

Wojciech Olejniczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Kuba Retecki

laureat

Wojciech Olejniczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Piotr Krasiński

finalista

Mariola Mańkowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Piotr Krasiński

finalista

Mariola Mańkowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Damian Pyrc

finalista

Mariola Mańkowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Mateusz Rasmus

finalista

Wojciech Olejniczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Historyczna

Mateusz Kozielewicz

laureat

Nel Powel

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Borys Sadowski

laureat

Grzegorz Śliwiński

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Szymon Karczewski

finalista

Małgorzata Kumkowska

V Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Marta Kluz

finalista

Andrzej Łata

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Olimpiada Informatyczna

Michał Tepper

laureat

Małgorzata Piekarska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada innowacji Technicznych i Wynalazczości

Jerzy Stusiński

laureat

Jerzy Truszkowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Julian Żyromski

laureat

Jerzy Truszkowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Marcin Borucki

finalista

Jerzy Truszkowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Natalia Grzankowska

finalista

brak

IX Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 4 w Bydgoszczy

Olimpiada Języka Francuskiego

Natalia Welc

finalista

Hanna Reich-Tholonias

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Kamil Wiłnicki

finalista

Wiesława Burlińska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Jakub Jaworski

laureat

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Milena Marcichowska

laureat

Renata Majewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Magda Pieniążek

laureat

Renata Majewska

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Dorota Drożyńska

laureat

Lucyna Wójt

III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Klaudia Bazyk

finalista

Arleta Szatkowska

III Liceum Ogólnokształcące w  Bydgoszczy

Alicja Mrozińska

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Weronika Najmowicz

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Adrianna Rasmus

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Ewa Tokarewicz

finalista

Anna Nakielska-Kowalska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Matematyczna

Wojciech Kończewski

finalista

Bernadeta Szmańda

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Tomasz Żebracki

finalista

Bernadeta Szmańda

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Techniki Samochodowej

Marcin Różyński

laureat

Edward Rymaszewski

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Kamil Wiśniewski

finalista

Edward Rymaszewski

Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy

Olimpiada Teologii Katolickiej

Julia Koczorowska

finalista

Rafał Musolf

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr  1 w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Konrad Grabowicz

laureat

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Nikodem Kramarz

laureat

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Emilia Szczukowska

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra"

Radosław Brzozowski

laureat

Lucyna Lewandowska

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Kacper Czajkowski

laureat

Marcin Chabowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

Radosław Serafin

laureat

Marcin Chabowski

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Kornel Urban

laureat

Beata Startek

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

Izabela Szerwińska

finalista

Beata Startek

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Agnieszka Gwit

laureat

Sebastian Wagner

Technikum Hotelarskie w ZS Gastronomicznych w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Amadeusz Szatkowski

laureat

Marek Hauke

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

Emilia Grześkowiak

finalista

Marek Hauke

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

Andrzej Kuberacki

finalista

Marek Hauke

Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

Alicja Uroda

laureat

Izabela Grosicka

Technikum Odzieżowe w Bydgoszczy

Natalia Dembińska

finalista

Halina Głowacka

Technikum Odzieżowe w Bydgoszczy

Helena Zwierzchowska

finalista

Halina Głowacka

Technikum Odzieżowe w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy o Bankach

Filip Adamczyk

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Celina Adamczyk

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Paulina Brzycka

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Daniela Cieślik

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Konrad Grabowicz

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Dorota Grabowska

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Joanna Kozar

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Nikodem Kramarz

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Karolina Kurkowska

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Jakub Ladziński

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Patrycja Leśna

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Klaudia Rogalska

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Anika Rybicka

finalista

Katarzyna Sobczak

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Marta Witkowska

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie

Angelika Patzer

laureat

Małgorzata Roguszczak

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Dominika Wyszomirska

laureat

Małgorzata Roguszczak

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Paulina Brzózan

finalista

Małgorzata Roguszczak

Zespół Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Jakub Kelman

finalista

Nel Powel

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Aleksandra Kukuła

laureat

Katarzyna Matuszewska, Agnieszka Wójcicka

Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Radosław Brzozowski

finalista

Jolanta Soberaj

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Kacper Czajkowski

finalista

Jolanta Soberaj

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

Jan Olencki

finalista

Jolanta Soberaj

Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Mateusz Kulik

laureat

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Jakub Leszcz

laureat

Elżbieta Paczkowska

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy

Klaudia Rogalska

finalista

Małgorzata Kościelecka

Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZSE-A w Bydgoszczy