Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
„Nigdy nie będę jak moja mama!” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców
2017-09-14 18:47 / 3076   D.Wierski

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży – „Nigdy nie będę jak moja mama!”.

 

Spotkanie odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) o godz. 16:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 115. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

 

Uczestnicząc w "sztafecie pokoleń" przyswajamy pewne zachowania. Bardzo często postępujemy tak, jak wobec nas albo wobec innych osób postępowali nasi rodzice. Dotyczy to zarówno zachowań, które nam się podobają, jak i tych, które trudno nam było zaakceptować. Czy zatem jesteśmy "skazani" na powtarzanie różnych rodzinnych sytuacji? 

 

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją. Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie.

 

Wstęp bezpłatny. Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

 

Zgłoszeń dokonywać należy do 27 września 2017 r. (środa) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej:

e-mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl

tel.: 52 321 00 81 w. 333