Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy
Zdolni znad Brdy
Bydgoski Program Wspierania Ucznia Zdolnego
Osiągnięcia szkół podstawowych - konkursy przedmiotowe
2018-05-15 10:17 / 3765   D.Wierski

Osiągnięcia szkół podstawowych w zakresie konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018.

 

Język polski:

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

 

4

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego w Bydgoszczy

 

1

 

Matematyka:

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

1

6

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

1

5

Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

 

3

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

 

3

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

 

2

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra Henryka Sucharskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 48 im.16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 62 1 Dywizja im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego w Bydgoszczy

 

1

 

Język angielski:

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

1

3

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

 

3

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego

 

1

 

Przyroda:

Nazwa szkoły

Liczba laureatów

Liczba finalistów

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy

1

1

Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy

1

 

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

 

1

Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy

 

1